astronaut keks vlna

Objavte novú chuť

Vychutnajte si nové spojenie mandlí, čokolády a krehkej oblátky.

lina lina

Hrajte s Linou
o super ceny

Traja najlepší hráči získajú darčekový šek BRLOH v hodnote 50 EUR
+ bezdrôtové slúchadlá Xiaomi.
Desiati náhodne vyžrebovaní hráči
získajú kartón Liny mandľovej.
Súťaž trvá do 30. 4. 2020

Bezdrôtové slúchadlá Xiaomi + Darčekový šek v hodnote 50 EUR
Bezdrôtové slúchadlá Xiaomi + Darčekový šek v hodnote 50 EUR
3x
Kartón Liny
Kartón Liny
10x

O Line

…výnimočne bohatá dávka orieškov s lahodnou polevou…

Značka Lina je na trhu od roku 1988, pôvodne ako oblátka s kakaovou plnkou s hrubou vrstvou arašidov v horkej poleve, neskôr aj v ďalších variantoch – arašidová mliečna a lieskovo-oriešková. Vďaka svojej tradičnej receptúre a ojedinelej veľkosti (až 60g) spoľahlivo zaženie hlad, doplní energiu a zároveň si na nej každý pochutí.

lina

Lina arašidová horká 60g

Oblátky s kakaovou krémovou náplňou s arašidami v kakaovej poleve

lina

Lina arašidová mliečna 60g

Oblátky s kakaovou krémovou náplňou s arašidami v mliečnej poleve

lina

Lina lieskovo-oriešková 60g

Oblátky s kakaovou krémovou náplňou s lieskovými orieškami v kakaovej poleve

lina

Lina mandľová 60g

Vychutnajte si nové spojenie mandiel, čokolády a krehkej oblátky

Lina 1988

V roku 1988 sme prvýkrát upiekli oblátku Lina. Lina je oblátkou mimoriadnej akosti s kakaovo-krémovou náplňou, posypaná kúskami arašidov a zaliata v horkej čokoláde. Oblátku sme balili do strieborného polypropylénového obalu s farebnou potlačou.

Lina 2000

Obal Liny prešiel úpravou grafiky. Typická tmavomodrá farba, zobrazenie arašidov a reálna fotografia oblátky zatraktívnili dizajn.

Lina 2004

Obal oblátky Lina hlási ďalšiu zmenu – prepracovanejšia grafika, ktorá tomuto kvalitnému produktu prináleží. Taktiež nastala zmena loga, kedy sa logo Pečivárne Sereď vymenilo za logo Sedita.

Lina 2005

Novinka - Lina v mliečnej poleve. Lina v sebe spája veľké množstvo polevy a arašidov. Vďaka svojej veľkosti (až 60g) zaženie hlad a doplní energiu. Aby si na nej pochutnal skutočne každý, klasická „tmavomodrá horká LINA“ bola doplnená o variant s mliečnou polevou.

Lina 2008

Uvádzame na trh novinku - oblátka Lina už aj s lieskovými orieškami. Po úspešnom uvedení oblátky Lina v mliečnej verzii, doplnila spoločnosť tento produktový rad o varinat s lieskovcami a mliečnou polevou.

Lina 2010

V tomto roku sa zmena na obale týkala prevažne logotypu Lina, ktorý sa viac prispôsobil povesti luxusného produktu vďaka bohatému orieškovému posypu a vysokej gramáži. Zmena sa týkala obalu všetkých troch príchutí oblátky Lina.

Lina 2012

V roku 2012 sa v rámci grafiky obalu uskutočňujú drobné úpravy s cieľom lepšieho rozlíšenia jednotlivých príchutí.

Lina 2018

Začiatok roka 2018 sa stal významným míľnikom pre značku Lina. Obal produktu, ako aj prepravný kartón prešiel celkovým redizajnom. Okrem nového loga v modernom prevedení sme na obale znázornili reálne používané orechy a bohatú polevu. Upravili sme celkovú farebnosť produktov, aby boli zreteľnejšie viditeľné na predajnej ploche, no zároveň sme zachovali farebné odlíšenia jednotlivých príchutí. Prémiovosť tohto produktu ešte podčiarkuje metalická fólia so špeciálnym matným lakovaním.